top of page
Nabídka služeb a genealogických kurzů

Většinu našich zakázek realizujeme v segmentu dějin firem a budov nebo rodokmenů, jimž jsou věnovány samostatné prezentace. Umíme však mnohem více.

Archivní rešerše 

Zjištění požadovaných informací a vypracování ucelené zprávy vycházející z vyhledání a vytěžení obsahu archiválií i dalších pramenů. Najdeme pro Vás všechny dostupné skutečnosti o jakýchkoliv fyzických i právnických osobách nebo událostech soudobých

i starších dějin.

Výpisy nebo opisy archiválií a jejich reprodukce 

Důležité archivní dokumenty můžeme pro naše klienty přepsat nebo pořídit jejich papírové či digitální kopie. U opisů a reprodukcí zajišťujeme potvrzení o jejich shodě s originálem

a souhlas s jejich použitím například v publikacích atp.  

Poradenství a publikace na klíč

Připravíme pro Vás podklady nebo kompletní obsah odborných i popularizačních textů, reportáží, soutěží, TV nebo rozhlasových pořadů a publikací s historickou tematikou. Ve spolupráci s firmou KUKLIK.CZ jsme schopni zajistit výrobu publikací na klíč včetně grafické úpravy a tisku. Samozřejmě jsme připraveni spolupracovat také s jakoukoliv jinou firmou podle přání klienta.  

Kurzy pro začínající genealogy

Organizujeme výuku pro zájemce o genealogii a paleografii z řad široké veřejnosti. S aktuální nabídkou kurzů se můžete seznámit níže:

       

Nenašli jste v naší nabídce, to co hledáte? Vzhledem k našim zkušenostem existuje vysoká šance, že pro Vás najdeme vyhovující řešení. Stačí se na nás obrátit s žádostí o nezávaznou konzultaci.

bottom of page